Straipsniai

Paaiškėjo, kodėl Rūta Meilutytė nestartavo Lietuvos plaukimo čempionate

Trečiadienį Kauno „Girstučio“ baseine prasidėjo Lietuvos plaukimo čempionatas, į kurį buvo užsiregistravusi ir šalies plaukimo žvaigždė Rūta Meilutytė. Visgi plaukimo sirgaliai baseine plaukikės neišvydo nei pirmąją, nei antrąją dieną, praneša portalas TV3.lt.
Paaiškėjo, kad R. Meilutytė yra patyrusi nedidelę nugaros traumą, tad, norint išvengti rimtesnių skausmų, nutarta šį čempionatą praleisti. Šią žinią naujienų portalui tv3.lt patvirtino Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) sporto direktorius Justas Achramavičius. „Rūta pakeitė šiek tiek planus, nes šiek tiek jautė nugaros skausmus, tai nesinorėjo erzinti dar labiau ir kad skausmai nesustiprėtų. Nieko rimto, turėtų po poros savaičių viskas būti gerai“, – sakė jis.
Keletas kitų Lietuvos plaukikų per šį čempionatą minėjo, kad neseniai pasibaigusi stovykla Ispanijos kalnuose, kurioje dalyvavo ir pati R. Meilutytė, buvo sudėtinga. J. Achramavičius sakė, kad tokie plaukikės nugaros skausmai buvo pasireiškę ir anksčiau, tačiau stovykloje patirtas krūvis taip pat galėjo prisidėti.
„Čia sportininkų kasdienybė. Smulki traumelė, ją žinome, tvarkome ir nesinori startuojant dar jos aštrinti“, – teigė LPF sporto vadovas. Trečiadienį prasidėjusio Lietuvos čempionato metu Varžybų dalyviai čempionate gali ne tik vykdyti kvalifikacinius normatyvus į liepos 23–30 dienomis Fukuokoje, Japonijoje, vyksiantį „World Aquatics“ pasaulio plaukimo čempionatą, bet ir vasaros olimpines žaidynes, kurios kitąmet bus surengtos Paryžiuje. Kilus klausimui, ar praleidusi startus R. Meilutytė dar turės progų šiuos normatyvus įvykdyti, J. Achramavičius ramino: „Yra dar varžybų numatytų jos plane 3 ar 4, kur tikrai tuos normatyvus bus galima padaryti. Nemanau, kad bus problemų šioje vietoje.” Visus Lietuvos plaukimo čempionato plaukikų startų laikus ir rezultatus galite rasti Lietuvos plaukimo federacijos interneto svetainėje. Visus plaukimus kiekvieną dieną tiesiogiai galima stebėti LTU Swimming „Facebook“ paskyroje ir YouTube kanale.

STRAIPSNIAI

PRODUKCIJOS KATEGORIJOS

Poilsis Lauke (2)

Žūklė (2)

KREPŠINIS (6)

Sporto Reikmenys (2)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *